رای بالای مردم خوزستان به روحانی هم افتخارآفرین و هم مسئولیت‌آفرین است
رای بالای مردم خوزستان به روحانی هم افتخارآفرین و هم مسئولیت‌آفرین استغلامرضا شریعتی با اشاره به اینکه بیشترین آرای کسب شده حسن روحانی مربوط به اهواز با ۳۳۳ هزار و ۱۵۵ رای بوده است گفت : مشارکت آگاهانه شهروندان خوزستان و رای بالای مردم در حقیقت حمایت از اعتدال و عقلانیت بود و در اصل پیروز اصلی این انتخابات نظام جمهوری اسلامی و ایرانیانی بودند  که با آرامش و متانت حماسه بزرگ حضور در انتخابات را رقم زدند.

استاندار خوزستان با تاکید بر اینکه رای بالای مردم رای بالای مردم خوزستان به روحانی هم افتخار آفرین و مسئولیت آفرین است، ادامه داد: پس از سخنرانی آقای روحانی در ورزشگاه تختی اهواز که حضور ایشان رسیدم رییس جمهور از شعار مردم خوزستان در حمایت از ایشان ( ما که هوا نداریم هنوز هواتو داریم) بسیار تحت تاثیر قرار گرفته بودند و با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان خوزستان در زمینه‌های مختلف اقتصادی ، فرهنگی ، قومیتی ، اجتماعی ، کشاورزی و .. تاکید داشتند استان خوزستان یک ثروت و نعمت طبیعی برای ایران است و ما باید حداکثر توان خود را برای بهبهود وضعیت رفاهی مردم بویژه حل مساله ریزگردها و مسائل زیست محیطی در این استان به کار بندیم.

 شریعتی با اشاره به مصوبات و تصمیمات مهم دولت تدبیر بویژه مصوبه ۲۳ هزارمیلیارد تومان برای هزینه در۵بخش زیربنایی خوزستان و رشد صد درصدی اعتبارات در این استان تاکید کردند: به حول و قوه الهی و با مشارکت و همراهی مردم خوب خوزستان و اجماع فراگیر بین نخبگان و دلسوزان مسیر توسعه خوزستان شتاب چند برابری خواهد  گرفت.

او گفت: اینکه در خوزستان بیشترین آرای کسب شده حسن روحانی مربوط به اهواز با ۳۳۳ هزار و ۱۵۵ رای بوده، این در حالیست که حجت الاسلام ابراهیم رییسی ۱۷۵ هزار و ۵۰۳ رای در این شهرستان کسب کرده است.