کد خبر: ۵۶۹۵۱
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
رئیس هیات ورزش های رزمی فارس:
رئیس هیات ورزش های رزمی فارس بااشاره به انتشار برخی خبرها در مورد تجاوز مربی دفاع شخصی به پسری 10 ساله در شیراز گفت: فرد متهم به تجاوز، مربی دفاع شخصی نبوده و هیچ گونه وابستگی به این هیات ندارد.

محمدرضا اوجی افزود : این فرد بازداشت شده هیچ گونه تائیدیه ای از هیات رزمی ندارد و فعالیت او در مکانی بدون مجوز بوده است.
وی اضافه کرد: باشگاه های ورزشی فعال در رشته رزمی در استان فارس باید از مربیان مورد تایید و دارای مدرک معتبر مربیگری استفاده کنند.
اوجی بیان کرد: خانواده‌ها باید کاملاً آگاهانه فرزندان خود را تنها در باشگاه های مورد تأیید و دارای مجوز فعالیت از اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ثبت نام کنند و از ارتباط با باشگاه ها و مربیان غیرمجاز پرهیز کنند.
شبکه های اجتماعی نوشتند که یک مربی دفاع شخصی به یک هنرجوی پسر 10 ساله در شیراز تجاوز کرده و در برخی دیگر از این شبکه ها آمده بود که تجاوز به بیش از یک هنرجو صورت گرفته است.
روابط عمومی دادگستری فارس هم اعلام کرد: در پی انتشار مطالبی مبنی بر آزار و اذیت و تجاوز یک مربی ورزشی به یکی از نوآموزان در شیراز، فرد متهم که 40 ساله و فاقد سابقه کیفری است دستگیر شد و هم‌اکنون با قرار بازداشت در زندان به سر می‌برد.
در ادامه آمده است: در این پرونده تنها یک نفر شاکی است و تاکنون فرد دیگری از متهم طرح شکایت نکرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی