کد خبر: ۵۶۹۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
اسرائیل یکشنبه شب با چند موشک یک پایگاه نظامی در اطراف فرودگاه النیرب در استان حلب را هدف قرار داد. خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) به نقل از منابع محلی اعلام کرد که حدود 10موشک به این پایگاه نظامی اصابت کرده است.

اسرائیل اطراف فرودگاه النیرب سوریه را هدف قرار دادرژیم صهیونیستی یکشنبه شب با چند موشک یک پایگاه نظامی در اطراف فرودگاه النیرب در استان حلب را هدف قرار داد.

به گزارش ستاره شیراز، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) به نقل از منابع محلی اعلام کرد که حدود 10موشک به این پایگاه نظامی اصابت کرده است.
یک منبع نظامی با تایید این خبر گفت: رژیم صهیونیستی در پشتیبانی از تروریست های شکست خورده در استان های درعا و قنیطره با موشک یکی از پایگاه های نظامی در شمال فرودگاه النیرب را هدف قرار داده است.
از سوی دیگر یک منبع آگاه نظامی یکشنبه شب گفت: این حمله با هشت فروند موشک رژیم صهیونیستی انجام شده است.
نیرب نام روستایی واقع در جنوب شرق شهر حلب است که پایگاه های نظامی ارتش سوریه مستقر در اطراف آن، اردیبهشت ماه 97 نیز هدف موشک های هدایت شونده از نوع GBU۳۹ قرار گرفت که به نظر می رسید از جنگنده های F۳۵ رژیم صهیونیستی شلیک شده است.
برخی رسانه ها نیز مدعی شدند، انبار مهمات و تجهیزات نظامی ارتش سوریه در شمال فرودگاه النیرب نیز در این حملات هدف قرار گرفته اند.
از سوی دیگر، برخی از رسانه ها در آن زمان مدعی شده بودند، حملات موشکی اردیبهشت ماه از طریق پایگاه های آمریکایی و انگلیسی در شمال شرق کشور اردن (جنوب غرب منطقه التنف در استان حمص) صورت گرفته که این خبر نیز بعدها تکذیب شد.
تجاوز آشکار رژیم صهیونیستی به خاک سوریه، با هدف آن صورت می گیرد که تروریست ها تحت حمایت این رژیم از حملات ارتش سوریهدر امان بمانند.

منبع: ایرنا 

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی