کد خبر: ۵۶۸۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شیراز گفت: تمام اداره های این شهر باید به اقتضای شرایط خود ظرف مدت 6 ماه مبادرت به استقرار میز خدمت حضوری و در یک سال آینده اقدام به راه اندازی میز خدمات الکترونیک کنند.

میز خدمت در تمام اداره های شیراز ظرف 6 ماه راه اندازی شودبه گزارش ستاره شیراز ؛ علی سعیدی در نخستین جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و سلامت عمومی شهرستان شیراز افزود: توسعه دولت الکترونیک به عنوان راهکاری موثر برای کاهش نارضایتی مردم در انجام امورشان است.
وی بیان داشت: رعایت حقوق شهروندی نیز از مسایلی است که در قانون اساسی کشور توجه ویژه ای به آن شده است و باید محیط اداره ها به گونه ای باشد تا خدمت رسانی به مردم به نحو مطلوب انجام شود.
سعیدی ادامه داد: رعایت حقوق شهروندی باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود تا همه آحاد مردم از حقوق خویش آگاه شوند و مسئولان نیز صیانت از این حقوق را سرلوحه اهداف خود قرار دهند.
سعیدی، بر تشکیل نشست های ستاد صیانت از حقوق شهروندی از سوی اداره ها و توجه به اهمیت این مساله برای حفظ، صیانت و احقاق حقوق مردم، مسئولیت پذیری و اعتماد عمومی و افزایش پاسخگویی تاکید کرد و این مهم را از مواردی دانست که در ارتقای سلامت اداری و کاهش فساد موثر است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی