کد خبر: ۵۶۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: مدیران نهادها و دستگاه های اجرایی از طریق رسانه ها با مردم سخن بگویند و پاسخگوی آنها باشند.

مدیران دستگاه ها از طریق رسانه ها پاسخگوی مردم باشندبه گزارش ستاره شیراز ؛ یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در شیراز، ضمن تاکید بر لزوم حفظ وحدت، همدلی و اتحاد در کشور افزود: در شرایط کنونی رسانه ها هم باید از درج مطالب و تیترهایی که روح امید به آینده را از بین می برد، پرهیز کنند.
وی بیان داشت: البته این به معنای خودداری رسانه ها از پیگیری مسایل و بیان مشکلات نیست بلکه این مطالب می تواند به گونه ای منتشر شود که در مردم یاس و ناامیدی نسبت به آینده کشور ایجاد نکند.
پژوهش جهرمی ادامه داد: گسترش روحیه ناامیدی در جامعه دقیقا همان چیزی است که دشمنان در پی آن هستند چرا که آنها می خواهند با متشنج کردن اوضاع اقتصادی کشور و ایجاد ناامنی، مردم را نسبت به نظام دلسرد کنند.

**قاچاق کالا تهدیدی جدی برای منافع کشور است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در بخش دیگری از سخنان خود، قاچاق کالا را تهدیدی جدی برای منافع کشور، مردم و تولید داخلی دانست و گفت: با توجه به اهمیت موضوع و تاثیرات مخرب قاچاق کالا بر اقتصاد کشور، مبارزه جدی، اصولی و ریشه ای در دستور کار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان قرار گرفت.
پژوهش جهرمی ادامه داد: البته در مسیر این مبارزه و مقابله، دیدگاه ها و تفکر اینگونه نبود که اگر فردی یک کالا به شکل انفرادی در اختیار داشت قاچاقچی محسوب شود بلکه هدف مقابله و برخورد جدی با باندهای بزرگ فعال قاچاق کالا و ارز با همکاری نیروی انتظامی، اداره اطلاعات، دستگاه قضایی، تعزیرات و دیگر مجموعه ها و دستگاه های مرتبط بود.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه در مبارزه با قاچاق کالا منافع بسیاری به خطر می افتد و بسیاری از عوامل اصلی قاچاق احساس خطر می کنند، بی شک این کار با دشواری هایی همراه خواهد بود اما همانگونه که رهبر معظم انقلاب همواره تاکید داشته اند مساله برخورد قاطع با قاچاقچیان عمده و اصلی باید با جدیت دنبال شود.
پژوهش جهرمی گفت: در این راه آنچه برای ما ملاک است، دفاع از منافع مردم و مقابله با پدیده زشت قاچاق کالا به ویژه کالاهای سلامت محور است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی