کد خبر: ۵۶۷۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
محمدجواد آذری‌جهرمی گفت: برای شناسایی ارزبگیران، هم بازرسی کل کشور و هم سازمان تعزیرات وارد عمل شده‌اند.مردم با مشکلات همه‌جوره کنار می‌آیند ولی نمی‌توانند فساد را تحمل کنند.

حمايت معنادار رييس جمهور از توييت كنايه آميز وزير ارتباطات در مورد امتناع وزير صنعت از انتشار ليست ارزبگيران دولتي!/ جهرمی: با ایمان قلبی بر پایه «عقل خدادادی» می‌گویم: بخش خصوصی پاک‌دست از انتشار لیست ارز بگیران حمایت میکند/ بهانه‌ها برای عدم انتشار لیست ارزبگیران قابل قبول نیستمحمدجواد آذری جهرمی در پیامی در صفحه شخصی‌اش در توییتر اظهار کرده است: "با ایمان قلبی که بر پایه عقل خدادادی است، می‌گویم فساد، موریانه و عامل بی‌ثباتی اقتصاد کشور است. بخش خصوصی پاکدست از انتشار لیست ارزبگیران حمایت کرده وخواهد کرد؛ باید به جنگ اقتصاد رانتی رفت."

به گزارش ستاره شیراز، در اتفاقی جالب، حساب توييتري رييس جمهور در اقدامي معنادار، توييت وزير ارتباطات در مورد انتشار ليست ارزبگيران دولتي را لايك كرد.

اين اقدام روحاني و همراهي با وزير ارتباطات، نشاندهنده ناراحتي رييس جمهور نسبت از عدم اجراي دستورش توسط وزير صنعت دارد

بهانه‌ها برای عدم انتشار لیست ارزبگیران قابل قبول نیست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از وزیران مختلف انتظار می‌رود لیست ارزبگیران مجموعه خود را منتشر کنند.

محمدجواد آذری‌جهرمی امروز در جمع خبرنگاران در فرودگاه پیام کرج اظهار کرد: برای شناسایی ارزبگیران، هم بازرسی کل کشور و هم سازمان تعزیرات وارد عمل شده‌اند.

حمايت معنادار رييس جمهور از توييت كنايه آميز وزير ارتباطات در مورد امتناع وزير صنعت از انتشار ليست ارزبگيران دولتي!/ جهرمی: با ایمان قلبی بر پایه «عقل خدادادی» می‌گویم: بخش خصوصی پاک‌دست از انتشار لیست ارز بگیران حمایت میکند/ بهانه‌ها برای عدم انتشار لیست ارزبگیران قابل قبول نیست

وی ادامه داد: تجربه نشان داده مردم در هر زمان که کشور در حوزه‌های اقتصادی و بین‌المللی دچار مشکل شده، صبوری به خرج داده و تحمل کرده‌اند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: مردم با مشکلات همه‌جوره کنار می‌آیند ولی نمی‌توانند فساد را تحمل کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی برای انتشار لیست ارزبگیران بهانه‌هایی می‌آورند که به هیچ وجه قابل قبول نیست، ابراز کرد: این روند باید یک بار برای همیشه به اتمام برسد و شفاف‌سازی‌های لازم انجام شود چون این شفاف‌سازی‌ها به رشد اقتصادی کشور کمک می‌کند.

حمايت معنادار رييس جمهور از توييت كنايه آميز وزير ارتباطات در مورد امتناع وزير صنعت از انتشار ليست ارزبگيران دولتي!/ کنایه جهرمی به امتناع وزیر صنعت از انتشار لیست ارزبگیران دولتی: با ایمان قلبی بر پایه «عقل خدادادی» می‌گویم: بخش خصوصی پاک‌دست از انتشار لیست ارز بگیران حمایت میکند/ بهانه‌ها برای عدم انتشار لیست ارزبگیران قابل قبول نیست

آذری جهرمی اظهار کرد: از همکاران خود انتظار می‌رود به‌جای دستگاه قضا نسبت به انتشار لیست ارزبگیران در وزارتخانه متبوع خود اقدام کنند.

وزیر ارتباطات در بخش دیگری از صحبت‌های خود به مشکلات مسافربری شدن فرودگاه پیام اشاره کرد و گفت: نامناسب بودن مسیر دسترسی و همچنین تجمع زباله در اطراف این فرودگاه مشکلات عمده برای مسافربری شدن این فرودگاه است.

او اضافه کرد: اگر پیگیری‌های لازم برای حل مشکلات این فرودگاه با همین روند ادامه داشته باشد؛ در هفته دولت شاهد اولین پرواز بین المللی از این فرودگاه به نجف اشرف خواهیم بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی