کد خبر: ۵۶۶۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
در پی وضعیت نامناسب آبرسانی در سراسر استان مردم شهرستان دشتستان در اعتراض به قطع چند روزه آب جاده وحدتیه به برازجان را بستند. در این راستا معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان گفت: آمد و شد در جاده اصلی بوشهر- شیراز که ظهر امروز در پی نارضایتی شماری از شهروندان وحدتیه ای بدلیل کمبود آب مسدود شده بود پس از بازگشایی به حالت عادی برگشت.

بسته شدن محور بوشهر شیراز حوالی وحدتيه در اعتراض به قطعى آب

به گزارش ستاره شیراز جواد لقمان زاده افزود: حدود 80نفر از شهروندان وحدتیه ای ساعت 11 تا 13 امروز با پارک کردن خودروهای خود در جاده اصلی بوشهر - شیراز حدفاصل سه راهی وحدتیه برای مدت 2 ساعت آمد و شد در این محور ارتباطی را مختل کردند.
وی یادآورشد: با پادرمیانی مسوولان فرمانداری دشتستان و شرکت آب و فاضلاب و دعوت از نمایندگان مردم و شورای اسلامی شهر وحدتیه جاده ارتباطی بوشهر - شیراز بازگشایی شده است.
معاون فرمانداری دشتستان اضافه کرد: از ابتدای خردادماه آب ورودی از تصفیه خانه بوشیکان کازرون در استان فارس به شهرستان دشتستان 30هزار متر مکعب کاهش یافته است که این امر توزیع آب در دشتستان را به خصوص شهرهای برازجان ، وحدتیه ، آبپخش و شبانکاره با مشکل روبرو کرده است.
لقمان زاده گفت:این امر باعث شده تا آب خط انتقال به شهر وحدتیه 50 درصد کاهش پیدا کند .
وی ادامه داد: درصورتیکه 10هزار متر مکعب آب به شهروحدتیه اختصاص یابد مشکل توزیع در این شهر برطرف خواهد شد.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان گفت: برنامه ریزی برای راه اندازی تصفیه خانه 10هزار متر مکعبی در شهر وحدتیه انجام شده است.
شهر وحدتیه با حدود 15هزار نفر جمعیت قطب تولید و بسته بندی خرمای استان بوشهر در فاصله 100 کیلومتری شرق بوشهر واقع شده است.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی