کد خبر: ۵۶۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: 2واحد غیر مجاز جراحی و ارائه خدمات دندانپزشکی که در شیراز در منازل فعالیت داشتند، با پیگیری کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی دانشگاه شناسایی و تعطیل شدند.

2 واحد غیر مجاز جراحی و دندانپزشکی در شیراز تعطیل شدندبراساس مطلب یادشده، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی دانشگاه دراین زمینه گفت:در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت مرکز جراحی غیرمجاز در یک منزل، موضوع به بازرسان ویژه کمیسیون محول شد و تا شناسایی و تعطیلی این مرکز پیگیری ها ادامه یافت.
دکتر عبدالخالق کشاورزی افزود:پس از تایید تخلف و دریافت دستور از مقام قضایی مبنی بر مراجعه و تعطیلی محل، بازرسان ویژه کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی، نسبت به تعطیلی آن اقدام کردند.

**تعطیلی یک دندان‌ سازی بدون مجوز در شیراز
نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین گفت:در پی گزارش های رسیده مبنی بر فعالیت غیرمجاز فردی در منزل و ارایه خدمات دندان ‌سازی به بیماران، موضوع در کمیسیون ماده 11 مطرح و پرونده به مراجع قضایی ارجاع شد.
کشاورزی افزود: با دریافت مجوز، این مکان تعطیل و شخص متخلف به مراجع قضایی معرفی شد.
نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در امر سلامت، با تلفن 1819 که به صورت شبانه روزی در اختیار همشهریان است، تماس بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی