کد خبر: ۵۶۴۹۶
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
رئیس اداره امور منابع آب جهرم اعلام کرد: ماموران این اداره چاه غیر مجاز حفر شده در گردنه میل این شهرستان را پر کردند.

چاه غیرمجاز در جهرم پر شدبه گزارش ستاره شیراز ؛ حبیب الله منتظری افزود: با گزارش‌های مردمی متوجه فعالیت‌های غیرمجاز برخی از متخلفان شدیم که با سوءاستفاده از تعطیلات اخیر قصد تخلف داشتند.
وی بیان کرد: در چند روز گذشته یک دستگاه غیرمجاز حفاری برقی توسط کشت امور منابع آب جهرم در گردنه میل شهرستان جهرم توسط گروه گشت امور منابع آب توقیف شده بود که به پارکینگ آب منطقه‌ای فارس انتقال یافت.
منتظری افزود: متخلفان با ساخت اتاقک بر چاه حفر‌شده قصد پنهان کردن آن را داشتند که این چاه که به عمق 100متر حفر شده بود ظرف کوتاه‌ ترین زمان، پر شد.
رئیس اداره‌ امور منابع آب شهرستان جهرم اضافه کرد: 15 خرداد نیز چند دستگاه کامیون و لودر که بصورت غیرمجاز مصالح رودخانه‌ای را در منطقه حیدرآباد برداشت می‌کردند، توقیف شدند.
وی افزود: کامیون و ماشین‌آلات یادشده توسط گروه‌های گشت امور منابع آب و همکاری دادستان و ماموران نیروی انتظامی کلانتری جمهوری توقیف شدند و به پارکینگ انتقال یافتند.
منتظری از شهروندان جهرمی تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه حفر چاه غیرمجاز بلافاصله مراتب را به امور منابع آب اطلاع دهند یا با شماره 54449866 تماس بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی