کد خبر: ۵۶۴۶۹
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس مسیرهای راهپیمایی روز قدس امسال در شیراز را اعلام و تاکید کرد که این رویداد مهم در تمام نقاط استان برنامه‌ریزی شده و برگزار خواهد شد.

به گزارش ستاره شیراز ؛ به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس، حجت‌الاسلام محمد رضایی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور، روز جمعه 18 خرداد در شیراز و سراسر فارس برگزار می‌شود، از تمام اقشار برای حضوری تاثیرگذار در این رخداد بین‌المللی دعوت کرد.

او با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز، راس ساعت 10 و 30 دقیقه‌ی صبح 18 خرداد شروع می‌شود، آغاز این راهپیمایی را از چهارراه پانزده خرداد (پارامونت) اعلام کرد.

رضایی گفت: راهپیمایان در ادامه این مسیر از خیابان های لطفعلی خان زند، چهار راه پیروزی و بلوار شهید آیت الله دستغیب عبور خواهند کرد و شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل را سر خواهند داد .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) کانون گردهمایی راهپیمایان در پایان این آیین خواهد بود .

رضایی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به تلاش استکبار جهانی در راستای تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس اظهار داشت: این اقدام شیطانی رژیم اشغالگر قدس و آمریکا موجب وحدت بیشتر جهان اسلام علیه سلطه و اشغال فلسطین شده است .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با این تاکید که راهپیمایی روز جهانی قدس در تمام شهرهای استان فارس نیز برگزار می‌شود، مقطع کنونی را بسیار حساس و شرکت در این راهپیمایی را یک ضرورت دانست.

رضایی گفت: امروز روز جهانی قدس به یک روز تعیین کننده تبدیل شده که بیش از پیش مورد توجه جهانیان قرار دارد و لزوم وحدت امت اسلامی، عملگرایی و حرکت به سمت یکی شدن امت اسلامی را مورد تاکید دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی