کد خبر: ۵۶۳۸۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
آتش سوزی در مرکز کمپ ترک اعتیاد لار ۷ مصدوم بر جای گذاشت.

۷ مصدوم در آتش سوزی مرکز کمپ ترک اعتیاد لاربه گزارش ستاره شیراز ؛ روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لارستان اعلام کرد: ساعتی قبل با گزارش آتش سوزی در ساختمان کمپ ترک اعتیاد این شهرستان نیرو‌های آتش نشانی به محل حادثه واقع در کهوویه لار اعزام شدند.

این گزارش حاکی است، در این حادثه ۷ نفر مصدوم شدند.

بر اساس اعلام این روابط عمومی، یک نفر از مصدومان به علت شدت سوختگی توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافت و بقیه مصدومان نیز سرپایی مداوا شدند.

بر این اساس، از جمله خسارات وارده در اثر آتش سوزی، می توان به سوختن کامل دو دستگاه موتور سیکلت و یک دستگاه خودرو پیکان بار اشاره کرد.

همچنین حاجی رجبی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی لارستان اظهار کرد: با اعلام گزارش آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد شهر قدیم، یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

وی تصریح کرد: ماموران با رسیدن به محل حادثه، به بیمار سوختگی درجه ۲ و ۳، با ۶۰ درصد سوختگی آغاز شد.

حاجی رجبی اضافه کرد: از آنجا که علت آتش سوزی نامعلوم بوده، پس از اقدامات اولیه، بیمار فورا به بیمارستان لار و پس از گرفتن پذیرش به بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین شیراز انتقال یافت.

حاجی رجبی اضافه کرد: بیماران سوختگی بخصوص سوختگی با درصد بالا تنها بیمارانی هستند که بلافاصله پس از انتقال به بیمارستان شهرستان به مرکز استان منتقل می‌شوند.

شهرستان لارستان در فاصله ۳۴۹ کیلومتری شیراز قرار دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی