کد خبر: ۵۶۲۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت:در ورت تامین اعتبار به طور حتم تا پایان سال مالی ۹۷ آزادراه افتتاح خواهد شد.

به گزارش ستاره شیراز ؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به پروژه آزادراه شیراز - اصفهان گفت: هم اکنون عملیات احداث این پروژه در حال انجام است.

عنایت الله رحیمی افزود: در حال حاضر هشت قطعه از آزادراه شیراز - اصفهان فعال است و از نظر فیزیکی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر این پروژه ۷۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، ادامه داد: اگر در ادامه نیز برای احداث این پروژه تامین اعتبار شود به طور حتم تا پایان سال مالی ۹۷ آزادراه افتتاح خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: یکی از ویژگی‌های خاص این پروژه آزادراهی ظرفیت‌های مناسب و جذاب گردشگری طبیعی آن است؛ به عنوان مثال مناطق گردشگری «بهشت گم‌شده»، «سد دورود زن» و «سد ملاصدرا» در حاشیه این آزادراه قرار دارند.

رحیمی ادامه داد: استان فارس بر سر کریدورهای ترانزیتی‌ شمال-جنوب و شرق-غرب قرار دارد، این پروژه بزرگترین مزیت را برای مردم منطقه جنوب کشور، فارس، بوشهر، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی