کد خبر: ۵۴۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
مدیرحفظ نباتات سازمان کشاورزی فارس به فروشندگان کود و سم تقلبی که با رفتارهای متخلفانه خود موجب زیان رساندن به کشاورزان می شوند هشدار داد و گفت:‌ با متقلبان به شدت برخورد می کنیم.
تقلب به کود وسم کشاورزی هم رسید/تاکید سازمان جهاد کشاورزی فارس برمقابله با متخلفانمدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان فارس که به داراب رفته بود،‌ در این شهرستان علام کرد:‌برخورد با کود و سم فروشان غیرمجاز با هدف حفاظت از گیاهان و برای جلوگیری از توزیع کود و سم تقلبی صورت می گیرد.
عزیز الله امیری چهارشنبه در این مصاحبه گفت: متأسفانه برخی افراد سودجو اقدام به راه اندازی واحدهای کسب فروش کود و سم می کنند که عدم اطلاع کافی و نبود مسئول فنی سبب شده که کشاورزان و باغداران زیادی با مشکل روبرو شوند.
وی از مردم خواست در صورت اطلاع از این واحدهای متخلف هر چه سریعتر به جهاد کشاورزی مناطق خود مراجعه کنند تا با خاطیان برخورد شود.
همزمان با سراسر استان فارس اکیپ هایی با حضور کارشناسان جهاد کشاورزی استان و کشور، اماکن نیروی انتظامی، نماینده صنعت و معدن، نماینده فرمانداری و کارشناسان حفظ نباتات جهادکشاورزی تشکیل شده و از چند واحد فروش کود و سم در داراب بازدید کردند که یک واحد متخلف پلمب شد.
داراب در 253 کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع است. 

منبع: ایرنا 
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی