کد خبر: ۵۴۶۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
با حکم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس کاووس کیانی به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان منصوب شد.
حکم انتصاب معاونت منابع انسانی جهاد کشاورزی فارسبه گزارش ستاره شیراز ؛  محمدمهدی قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس با تقدیر از تلاش‌های محمودیان فرد در یک حکم انتصاب کاووس کیانی را به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی این سازمان منصوب کرد .

وی بیان کرد: حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی یک حوزه بسیار مهم است، که مطالبات معاونت سابق توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی شامل کار‌های پشتیبانی، آموزش جانشین پروری، موضوعات مالی، مکاتبات اداری، مسائل نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، تحول در فرآیند‌ها و  دیگر امور مربوطه در این حوزه پیگیری می شود.

قاسمی با اشاره به اینکه پارسال ۸۸۰ نفر در این سازمان جذب شده اند، افزود: در حوزه مدیریت امور اداری اقداماتی از جمله تغییر وضعیت شغلی همکاران از قراردادی به پیمانی و دریافت کد شناسه برای آنان، برگزاری مسابقات ورزشی، کمبود اعتبارات، طراحی سامانه نقل و انتقالات در حوزه اداره رفاه و کمک غیر نقدی به کارکنان شاغل درسازمان جهاد کشاورزی است.

همچنین محمودیان فرد معاونت سابق توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی فارس با اشاره به فعالیت‌های انجام شده، در اداره دبیرخانه به‌ خصوص اجرای نرم‌افزار پیوند تصریح کرد: در زمینه IT اقدامات بسیار خوبی انجام‌شده تا امنیت شبکه و سیستم افزایش یابد و شورای IT راه‌اندازی شود.

محمودیان فرد ادامه داد: در حوزه فعالیت گروه نوسازی و تحول اداری برای کم کردن هزینه‌ها ایستگاه مرغ بومی و ایستگاه آب باریک واگذار شد و مدل تعالی سازمانی و کانون ارزیابی مدیران نیز در حال پیاده‌سازی است.

وی اضافه کرد: در حوزه مدیریت امور مالی بیش از ۵۰۰ ملک شناسایی‌شده که در سامانه سادا ثبت و در حال گرفتن سند است، و در زمینه پشتیبانی نیز کاهش مصرف انرژی، تعمیرات ساختمان شماره ۲ و نیز اجرای ماده ۶۸ از دیگر اقدامات انجام‌شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی