کد خبر: ۵۳۸۹۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
با حکم رئیس قوه قضائیه روسای جدید دادگستری و دادگاه‌های عمومی 8 شهر استان فارس منصوب شدند.
به گزارش ستاره شیراز ؛ روابط‌ عمومی اداره‌کل دادگستری استان فارس اعلام کرد: با حکم آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه، قاضی رشید رشیدی به عنوان رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شیراز منصوب و قاضی اصغر تک‌بند نیز با بیش از 30 سال ارائه خدمت در دستگاه قضایی حکم بازنشستگی خود را دریافت کرد.

بر اساس این گزارش همچنین حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید کاظم موسوی مسئول نظارت و ارزشیابی قضات دادگستری فارس به عنوان معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان فارس منصوب شد.

این گزارش حاکی از آن است، که با قدردانی از قاضی وحید سروستانی معاون سابق فرهنگی دادگستری استان فارس حجت‌الاسلام والمسلمین سید صدرالله رجایی‌ به عنوان معاون فرهنگی دادگستری فارس معرفی شد.

در مراسم تودیع و معارفه‌ روسای جدید دادگستری و دادگاه‌های عمومی استان فارس که با حضور علی القاصی‌مهر رئیس کل دادگستری استان فارس و معاونان برگزار شد، در حوزه قضایی جویم با اهداء لوح از زحمات قاضی شریعتی رئیس دادگاه این بخش تقدیر و حجت الاسلام‌ روح الله رشیدی به عنوان رئیس حوزه قضایی جویم منصوب شد.

همچنین در مراسمی دیگر از تلاش‌ های 8 ساله حجت الاسلام اصغر مهدوی و مرتضی اسماعیلی رئیس و دادستان سابق حوزه قضائی در شهرستان استهبان تجلیل و با حکم رئیس قوه قضائیه حجت‌الاسلام علی خورشیدی و حجت الاسلام مصطفی انصاری‌فرد به ترتیب به عنوان رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان معرفی شدند.

در مراسمی دیگر نیز از تلاش‌ های عقیل رنجبر و محمد صادق رفیعی رئیس و دادستان شهرستان نی‌ریز قدردانی و حجت‌الاسلام علی اصغر مهدوی به عنوان رئیس شعبه اول دادگاه عمومی حقوقی و رئیس دادگستری شهرستان نی‌ریز معرفی شدند.

با قدردانی از تلاش‌های حجت‌الاسلام مصطفی انصاری‌فرد رئیس دادگاه های عمومی بخش کنارتخته و کمارج و قاضی جوکار کمال آبادی رئیس حوزه قضائی بخش خشت نیز با حکم رئیس قوه قضائیه حسن کشاورزی و صادق رحمانی به ترتیب به ریاست حوزه قضایی خشت و کنار تخته و کمارج منصوب شدند.

در مراسمی دیگر با حضور رئیس‌کل دادگستری استان فارس از تلاش‌های قاضی محمدمهدی انصاری و محمدهادی طاهری مسئولان سابق قضایی شهرستان سروستان تجلیل و با احکام رئیس قوه قضائیه قاضی ابوذر اسدی به عنوان رئیس دادگستری و مرتضی اسماعیلی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان منصوب شدند.

همچنین در شهر زرقان نیز با قدردانی از تلاش‌های قاضی مهرداد چمن خواه، با حکم آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضائیه هادی شاهسوندی ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺭﺋﯿﺲ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺑﺨﺶ ﻋﻤﻮﻣﯽ زرقان ﻣﻌﺮﻓﯽ شد.
برچسب ها: انتصاب ، دادگستری
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی