کد خبر: ۵۳۷۸۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
رهبر معظم انقلاب:
رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراسم تنفیذ حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی را نماد مردم‌سالاری دانستند و تاکید کردند: این دوازدهمین جلسه از این قبیل -از اول انقلاب تا امروز- است؛ یعنی ملت ایران 12 مرتبه از آغاز انقلاب در انتخاب مدیران تراز اول کشور نقش‌آفرینی کرده‌اند.
مراسم تنفیذ رییس جمهوری نماد مردم سالاری استبه گزارش ستاره شیراز  از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، ایشان امروز پنج شنبه در مراسم آیین تنفیذ حکم ریاست جمهوری دکتر روحانی و پس از سخنرانی رییس جمهوری اسلامی افزودند: اهمیت این جلسه از دو نظر است: یکی این که آغاز یک دوره‌ مدیریت جدید کشور است که این امیدواری وجود دارد که ان‌شاءالله مسئولانی که همراه با رییس‌جمهوری محترم و منتخب وارد میدان عمل خواهند شد، با ابتکارات و توانمندی‌های بیش از گذشته ملت را خرسند کنند و همین خواسته‌ها و مطالبی که رییس‌جمهور محترم بیان کردند، این‌ها را برآورده کنند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی یادآور شدند: جهت دوم این است که این جلسه نماد مردم‌سالاری است. این دوازدهمین جلسه از این قبیل -از اول انقلاب تا امروز- است؛ یعنی ملت ایران دوازده مرتبه از آغاز انقلاب در انتخاب مدیران طراز اول کشور نقش‌آفرینی کرده‌اند؛ این خیلی مسئله‌ی مهمی است.
حضرت آیت الله خامنه ای همچنین تصریح کردند: این جلسه‌ بسیار مهمی است و روزهای مهم و تعیین‌کننده‌ای است؛ تصادف و تقارن این مراسم و این جلسه با ولادت باسعادت حضرت علی بن موسی الرضا (علیه آلاف التحیة) برای دل های مشتاق ملت ایران و جمع حاضر مایه‌ تفأل و تبرک است.
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: امیدواریم بتوانیم همچنانی که آن بزرگوار در شهرهای نزدیک به توس و نشابور آن حدیث معروف سلسلة الذهب را بیان فرمود و کلمه‌ توحید را پایه و اساس دین معرفی فرمود، «کلمة لااله‌الاالله حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی» بتوانیم ما هم حقیقت توحید را در زندگی خود -چه زندگی شخصی چه زندگی اجتماعی و چه در پایه‌های حکومت جمهوری اسلامی- ان‌شاءالله استقرار ببخشیم.
خبر تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی