کد خبر: ۵۳۶۸۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
حمیده عباسعلی در واکنش به عکس منتشر شده از تیم‌ ‌ملی کاراته در بازی‌های جهانی لهستان، بیان‌ کرد: شرایط ما در لهستان خوب بود و ما فقط وقفه چند ساعته در ایستگاه قطار داشتیم.
واکنش عباسعلی به عکس منتشر شده ملی‌پوشان کاراته در لهستانبه گزارش ستاره شیراز ؛ حمیده عباسعلی درباره عکس منتشر شده از کاراته‌کاها در ایستگاه قطار لهستان، بیان‌ کرد: چون باید از پایتخت لهستان به شهر محل برگزاری بازیها می‌رفتیم، تنها مسیر ممکن استفاده از قطار بود و چاره دیگری وجود نداشت و باید منتظر رسیدن قطار می‌شدیم. زمانی که ما وارد دهکده بازی‌ها شدیم، محل اسکانی که برای ورزشکاران قرار داده بودند، محیط مناسبی نبود و همان شب آقای آشوری هتلی را برای ملی‌پوشان در نظر گرفت که بسیار عالی بود و واقعا زمانی که ملی‌پوشان سایر کشورها عکس هتل ما را دیدند گفتند که ای کاش ما نیز در این هتل حضور داشتیم.

او در ادامه افزود: این عکسی که منتشر شده است به دلیل این که ما سفر طولانی را در پیش داشتیم و ملی‌پوشان خسته بودند یک وقفه چند ساعته در ایستگاه قطار داشتیم و حقیقت ماجرا این چیزی نیست که در فضای مجازی و برخی رسانه ها منتشر شده است. شرایط ما در لهستان خوب بود.
منبع: ایسنا 

واکنش عباسعلی به عکس منتشر شده ملی‌پوشان کاراته در لهستان

واکنش عباسعلی به عکس منتشر شده ملی‌پوشان کاراته در لهستان
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی