کد خبر: ۵۳۴۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶
دبیر انجمن راینولوژی ایران:
دبیر انجمن راینولوژی ایران با بیان برخی از پزشکان حرمت رشته جراحی زیبایی را رعایت نمی‌کنند، گفت: کمیته اخلاق پزشکی برای نخستین بار در کشور راه‌اندازی می‌شود.
کمیته اخلاق پزشکی برای بررسی تخلفات جراحی زیبایی راه‌اندازی می‌شودبه گزارش ستاره شیراز ؛ علیرضا مصباحی بعدازظهر امروز در حاشیه همایش بین‌المللی جراحان پلاستیک و ترمیمی صورت کشورهای آسیایی اظهار داشت: یکی از بزرگترین رویداه‌های علمی دنیا در امر جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت با حضور پزشکان داخلی و بین‌المللی در شیراز برگزار شد  تا توانمندی‌های پزشکی ایران در این زمینه بیشترمعرفی شود.

وی گفت: این کنفرانس بین‌المللی از معتبرترین کنفرانس‌های جراحی پلاستیک جهان به شمار می‌رود و در این گردهمایی بیش از 94 سخنران از 30 کشور جهان حضور یافته و روش‌های نوین پزشکی را ارائه می‌دهند.

این فوق‌تخصص جراحی پلاستیک با بیان اینکه در برگزاری این رویداد مهم علمی تلاش داریم برای نخستین مرتبه کمیته اخلاق پزشکی را در کشور راه اندازی کنیم و دستورالعمل آن را به دستگاه‌های نظارتی ارائه دهیم افزود: با توجه به مشاهدات و گزارش‌های مردمیبرخی از پزشکان در امر جراحی زیبایی حرمت این رشته را نگه نمی‌دارند و جامعه پزشکی  را زیر سوال می‌برند. 

وی تاکید کرد: بیماران حق دارند از پزشکانی که حرمت‌شکنی می‌کنند با ارائه مستندات به دستگاه های نظارتی شکایت کنند. 

دبیر انجمن راینولوژی بیان کرد: در این کنفرانس بین‌المللی دو روش غیرتهاجمی عمل‌های زیبایی صورت در ارتباط با درمان غبغب و پرکننده‌های حجم‌دهنده صورت برای نخستین بار آموزش داده می‌شود. 

به گفته مصباحی حضور پزشکان در این کنفرانس دارای امتیاز بازآموزی است و  پزشکان دارای شماره و کارت نظام پزشکی می‌توانند شرکت کرده و از این موارد علمی آن بهره‌مند شوند.

دبیرانجمن راینولوژی ایران گفت: این کنفرانس همزمان در سه سالن از ساعت 14 بعد از ظهر روز سه‌شنبه با حضور 94 سخنران آغاز می‌شود و نوآوری‌های مختلف در اعمال جراحی به صورت ویدئویی توسط پزشکان متخصص ارائه می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی