کد خبر: ۵۳۳۳۴
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۴
فرماندار استهبان خطاب به منتخبان شوراها گفت: مردم به صحنه آمدند و سهم خود را ادا کردند و اینک نوبت شماست تا جواب اعتماد مردم را بدهید.
فرمانداراستهبان خطاب به شوراها: مردم به صحنه آمدند اینک نوبت شماستبه گزارش ستاره شیراز ؛ محمد مهدی شرفی شنبه در جلسه منتخبین شوراهای شهر و روستا افزود:‌با همکاری و تعامل سازنده ادارات و نهادها گام موثری برای اعتلای شهرها و روستاها بردارید. 
فرماندار استهبان اظهار داشت : در تصمیم گیری ها اهداف بلندمدت و توسعه شهر و روستا مد نظر قرار گیرد و از ظرفیت نماینده مجلس، امام جمعه و همچنین از کارشناسان و مطلعین و افراد با تجربه استفاده شود.
شرفی ادامه داد:‌ فرمانداری استهبان از هر تصمیم قانونی شوراها حمایت خواهد کرد.
وی افزود: لازم است درمسائل کلی بخش و شهرستان، شوراها مشارکت داشته باشند و مسئولان استان و مرکز یک حرف واحد ازمجموعه شهرستان بشنوند و موضوعاتی مانند خشکسالی و لزوم مدیریت مصرف آب،حفظ و نگهداری منابع طبیعی و محیط زیست، رفع مشکلات پروژه های عمرانی ، تشویق و ترغیب مردم به مشارکت و همکاری با دولت برای پیشبرد اهداف کلان ،بهداشت و درمان ، ناهنجاریهای اجتماعی، مسائل کلان فرهنگی و دینی و اشتغال و تولید مد نظرباشد.
فرماندار استهیان بیان کرد: مسائل کاری شوراها اعم از شهر و روستاها را شناسایی و اولویت بندی کنید و از تجربیات و سوابق شوراهای قبل استفاده شود و در انتخاب شهردار و دهیاربه تمام موارد آن دقت کنید و سعی کنید شخصی را انتخاب کنید که توانایی اداره مدیریت شهری و روستایی را داشته باشد.
برچسب ها: استهبان ، فرماندار
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی