کد خبر: ۵۳۳۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹
در روستای باولک شهرستان ملکشاهی
درگیری خانوادگی و تیراندازی از سوی فردی در روستای باولک منطقه عشایری قمش از توابع بخش کچی شهرستان ملکشاهی منجر به کشته شدن پنج نفر از اعضای یک خانواده و زخمی شدن یک عضو دیگر شد.
درگیری خانوادگی 5 کشته برجای گذاشتبه گزارش ستاره شیراز ؛ بر اثر تیراندازی با اسلحه جنگی در این روستا سه زن و دو مرد (پدر، همسر و سه فرزند) از اعضای یک خانواده روستایی کشته شدند و قاتل نیز از محل متواری و به کوه های اطراف گریخت.
بلافاصله پس از این حادثه عوامل نیروی انتظامی و قضایی به منظور ایجاد امنیت، جلوگیری از ادامه درگیری، بررسی علت این حادثه و همچنین دستگیری قاتل در روستای باولک مستقر شدند.
برخی شاهدان عینی می گویند این درگیری منجر به مرگ به بر سر حق آبه کشاورزی و برخی دیگر مسایل خانوادگی را علت این حادثه مرگبار اعلام کردند، حادثه ای که در آن قاتل اعضای یک خانواده را به رگبار بست و سپس متواری شد.
براساس این گزارش، پدر خانواده به همراه همسر و دو نفر از فرزندانش در دم کشته شده و دو فرزند او نیز زخمی شدند که یکی از آنها بدلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت تا شمار کشته شدگان به پنج نفر برسد.
هم اکنون تلاش نیروهای انتظامی برای دستگیری قاتل که به کوه های اطراف روستای باولک گریخته است ادامه دارد و پلیس مصمم است تا بسرعت این فرد قاتل را دستگیر کند.
برچسب ها: درگیری ، قتل
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی