کد خبر: ۵۳۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
ضاحی خلفان فرمانده سابق پلیس دبی گفت: حمد بن خلیفه امیر سابق و پدر تمیم امیر فعلی قطر، دستور داده است وسایل ارتباطی از کاخ پسرش، قطع و یک خودروی دستگاه حامل پارازیت انداز در کنار آن مستقر شود.
مقام اماراتی: امیر قطر در حبس خانگی است!خلفان در صفحه شخصی اش در پایگاه اجتماعی تویتر نوشت: دولت قطر به علت حمایت از تروریسم و کمک مالی به آن، با مشکلات بی شماری مواجه است و اطلاعات به دست آمده حاکی از آن است که تمیم بن حمد، در حبس خانگی است. از این رو برای ارائه کمک کشورهای حاشیه خلیج فارس به وی باید از صحت این خبر، اطمینان یافت.
فرمانده سابق پلیس دبی تصریح کرد: عامل همه این اقدامات حمد بن جاسم است و از کشورهای عربی انتظار می رود او را در صدر فهرست حامیان تروریسم قرار دهند.
خلفان، در تحولی چشمگیر، با تمجید از امیر قطر، وی را مخالف "گروه شرور اخوان [المسلمین] و گروههای تروریستی" دانست و در مقابل خواستار قرار گرفتن نام حمد بن جاسم نخست وزیر سابق قطر در فهرست حامیان تروریسم شد و تأکید کرد: در صورتی که تمیم در حبس خانگی است باید مردم قطر به خیابان ها بریزند و از حمد بن خلیفه بخواهند کناره گیری کند!
خلفان در صفحه شخصی اش در پایگاه اجتماعی تویتر نوشت: دولت قطر به علت حمایت از تروریسم و کمک مالی به آن، با مشکلات بی شماری مواجه است و اطلاعات به دست آمده حاکی از آن است که تمیم بن حمد، در حبس خانگی است. از این رو برای ارائه کمک کشورهای حاشیه خلیج فارس به وی باید از صحت این خبر، اطمینان یافت. فرمانده سابق پلیس دبی تصریح کرد: عامل همه این اقدامات حمد بن جاسم است و از کشورهای عربی انتظار می رود او را در صدر فهرست حامیان تروریسم قرار دهند. خلفان، در تحولی چشمگیر، با تمجید از امیر قطر، وی را مخالف "گروه شرور اخوان [المسلمین] و گروههای تروریستی" دانست و در مقابل خواستار قرار گرفتن نام حمد بن جاسم نخست وزیر سابق قطر در فهرست حامیان تروریسم شد و تأکید کرد: در صورتی که تمیم در حبس خانگی است باید مردم قطر به خیابان ها بریزند و از حمد بن خلیفه بخواهند کناره گیری کند!
برچسب ها: امیر قطر ، حبس خانگی
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی