کد خبر: ۵۲۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
رئيس پليس راهور فارس اعلام كرد
رئيس پليس راهور استان فارس گفت: طي ماه‌هاي فروردين و ارديبهشت امسال در مقايسه با مدت مشابه سال قبل، آمار متوفيان ناشي از حوادث رانندگي در شيراز حدود 21 درصد كاهش يافته است.
كاهش 21 درصدي متوفيان حوادث رانندگي در شيراز/اعمال محدوديت‌هاي ترافيكي در شب‌هاي قدرسرهنگ مصطفي عباسي يكشنبه 21 خرداد در جمع خبرنگاران گفت: آمار تصادفات جرحي در استان فارس طي دو ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزايش 22 درصدي را نشان مي‌دهد.

او با يادآوري اينكه 40 درصد متوفيان حوادث رانندگي در استان فارس را راكبان و ترك سواران موتورسيكلت‌ها تشكيل مي‌دهند، گفت: در 2 ماه اول امسال به نسبت سال گذشته 281 هزار و 783 تخلف رانندگي در فارس ثبت و آمار گواهينامه‌هاي ضبط شده در اين استان 16 درصد افزايش يافته است.

عباسي با اشاره به در پيش بودن شب‌هاي قدر و برگزاري ويژه برنامه‌هاي اين ايام در حرم‌هاي مطهر احمدي و محمدي(ع)، از اعمال محدوديت‌هاي ترافيكي به شكل مقطعي در مسيرهاي دسترسي به حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) خبر داد.

رئيس پليس راهور فارس گفت: محدوديت‌هاي مد نظر صرفا در شب‌هاي قدر و در تقاطع شاهزاده قاسم به سمت حرم مطهر، تقاطع مشير به سمت تقاطع پيروزي و تقاطع پيروزي به سمت حرم مطهر، ميدان شهدا(شهرداري) به سمت تقاطع پيروزي، تقاطع مصدق به سمت تقاطع پيروزي و خيابان حسيني از سمت دروازه قصابخانه به بلوار سيبويه، اعمال خواهد شد.
برچسب ها: شیراز ، رانندگی
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی