کد خبر: ۵۲۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
دبیر قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه سپیدان از دستگیری 90 دختر و پسر در قالب تور مختلط تفریحی درسپیدان خبرداد.
 سرهنگ رستمی دبیر قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه سپیدان گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه تعداد 90 دختر و پسر جوان در قالب تور مختلط تفریحی وگردشگری در ارتفاعات روستای ارشیری سپیدان مشغول به تفریح هستند با اخذ مجوزهای قانونی با هماهنگی نیروی انتظامی به منطقه مذکور اعزام و با هنجارشکنان در ماه مبارک رمضان ودر روز وفات حضرت خدیجه (س) برخوردکردند.
  
سرهنگ رستمی افزود: بسیجیان قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه سپیدان با هماهنگی مراجع قضایی و طی مراحل قانونی به ارتفاعات روستای اردشیری این شهرستان مراجعه کرده و افراد را که در آب مشغول تفریح و آب بازی بودند را بازداشت کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات مقدار مشروبات الکی از این تور کشف شد.
  
سرهنگ رستمی بیان کرد: راهنمای این تور با اخذ مجوز کوهنوردی تعدادی دختر و پسر را ثبت نام کرده بود و قصد داشت به اصطلاح تور کوهنوردی برگزار کند.
  
وی اظهار داشت: مسئولان مربوطه ورزش باید در اعطای مجوز به این تور‌ها با مجموعه نیروهای انتظامی هماهنگی لازم را داشته باشد.
  
دبیر قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه سپیدان تصریح کرد: خانواده‌ها باید مراقب رفت و آمد‌ها، دوستی‌ها و مسافرت‌های فرزندان خود باشند چنان که پس از دستگیری اعضای این تور بسیاری از خانواده‌ها اطلاعی از برگزاری این تور نداشتند.
  
سرهنگ رستمی اضافه کرد: مجموعه قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه سپیدان به همراه مجموعه نیروی انتظامی شهرستان در برخورد با تور هایی که قوانین اسلامی را رعایت نمی کنند، هیچگونه کوتاهی نخواهد کرد.
برچسب ها: بازداشت ، سپیدان
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی