کد خبر: ۵۲۴۹۸
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: روز گذشته یکی از کارکنان حراست شبکه بهداشت شهرستان هیرمند پس از ربوده شدن توسط دونفر فرد ناشناس و خوراندن اسید توسط آنها، امروز در بیمارستان جان سپرد.
مرگ غیرطبیعی مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان هیرمندبه گزارش ستاره شیراز ؛ دکتر نصیری ضمن تسلیت به خانواده داغدار کارمند حراست شبکه بهداشت هیرمند افزود: هنوز از علت یا دلایل این اقدام غیرانسانی که توسط فرد یا افراد صورت گرفته مشخص نیست.

وی بابیان اینکه مجموعه حراست و دانشگاه علوم پزشکی با جدیت تمام پیگیر این مسئله است، تصریح کرد: از همان لحظات اولیه اقدامات ما آغاز شد و به ارگانهای مرتبط از جمله دستگاه قضایی و دادستانی، اداره اطلاعات و نیروی انتظامی مکاتبات و پیگیریهای لازم انجام شد و بدنبال آن نیز این ارگانها کار تحقیق و اقدامات اطلاعاتی خود را آغاز  کرده‌اند.

نصیری افزود: پیکر نیمه جان آقای بهروز شهرکی در کنار قبرستان جدید زابل پیدا شده بود و پس از انتقال به بیمارستان تا حدودی توانسته لب به سخن بگشاید که خود او عنوان کرده که توسط دو نفر فردناشناس که صورتشان بسته بوده ربوده شده و به زور اسید خورانده شده است.

منبع: ایسنا 
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی