کد خبر: ۵۲۴۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
اختلال در رایانه های شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز (British Airways) موجب شد همه ی پروازهای این شرکت در سراسر دنیا یا لغو و یا با تاخیر انجام شود.
هواپیماهای انگلیسی در سراسر جهان زمین‌گیر شدندهواپیماهای شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز در بسیاری از فرودگاه ها در سراسر دنیا زمین گیر شده اند.  بر اساس این گزارش همه پروازهای شرکت بریتیش ایرویز از فرودگاه های هیثرو و گت ویک در لندن لغو شده اند. شرکت  بریتیش ایرویز از مسافران خود عذرخواهی کرده و گفته تلاش ها برای برطرف کردن مشکل ادامه دارد.
بی بی سی گزارش داد: در نتیجه بروز اختلال در رایانه های شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز، هزاران مسافر در فرودگاه های هیثرو و گت ویک سرگردان مانده اند.
یکی از مسافران شرکت  بریتیش ایرویز در فرودگاه هیثرو لندن گفت: هم اکنون هزاران مسافر ، ساعت هاست در صف های طولانی انتظار ایستاده اند.
در دیگر فرودگاه های بزرگ دنیا از جمله در فرودگاه جان اف کندی نیویورک هم مسافران شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز با اوضاع بسیار بدی روبرو شده اند.
این شرکت اعلام کرد پیشتر هم چنین شرایطی را تجربه کرده و تلاش می کند مشکل را هر چه زودتر برطرف سازد، اما کارشناسان می گویند اختلالی به این گستردگی در رایانه های شرکت یاد شده بسیار به ندرت اتفاق می افتد.
برچسب ها: هواپیما ، انگلیسی
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی