کد خبر: ۵۲۳۵۳
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۴
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: شيوه نامه نقل و انتقال متقاضيان داخل استان برای سال تحصيلي 97-1396 ابلاغ شده و متقاضیان از 4 خرداد ماه 96 می‌توانند برای دریافت رمز ثبت نام به ادارات مبدأ خدمتی خود مراجعه كنند.
به گزارش ستاره شیراز ؛ وحیدرضا نظام‌الملکی دوشنبه 1 خرداد در جمع خبرنگاران نشاني اينترنتي براي مراجعه متقاضيان انتقال را http://fars.enteghalat.com   اعلام و اضافه كرد: متقاضیان نقل و انتقال داخل استاني بعد از دريافت رمز و انجام ثبت‌نام، حداکثر تا 10 تیر ماه براي تحويل مستندات خود به اداره مبدا خدمتي خود فرصت دارند.

نظام‌المکلی گفت: شيوه نامه نقل و انتقال داخل استان به استناد جلسات كارشناسي كارگروه نقل و انتقالات اداره كل و بررسي پيشنهادهاي اداره‌هاي تابعه تهيه و تنظيم و در شوراي برنامه ريزي استان مصوب شده و امید است این شیوه نامه بتواند زمینه مناسبی برای اجرای عادلانه انتقال همکاران فرهنگی در نقاط مختلف استان پهناور فارس را فراهم كند.

وی با بيان اينكه شيوه‌نامه نقل و انتقال در سامانه‌اي به نشاني http://edari.farsedu.org  قرار داده شده است،‌ گفت: همکاران متقاضی با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط نقل و انتقال مندرج در این شیوه نامه، با تکمیل نمونه‌ برگ‌ها برای ثبت نام در سامانه نقل و انتقال اقدام و برای اطلاع از نتیجه آن در موعد مقرر به پرتال اداره کل آموزش و پرورش فارس به نشاني http://fars.medu.ir يا به اداره‌های مبدأ مراجعه كنند. 

نظام‌الملکی با اشاره به برخی از شرایط و ضوابط عمومی نقل و انتقال داخل استاني گفت: انتقال تمام کارکنان رسمی و پیمانی واحدهای آموزشی دوره‌های تحصیلی ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم، فنی و حرفه‌ای، کاردانش، آموزش استثنایی و کارکنان شاغل در اداره‌ها برابر ضوابط و مقررات شیوه نامه انجام مي‌شود.

وی با بیان اینکه در مورد انتقال موقت و اداري متعاقباً اطلاع رساني خواهد شد گفت: تبديل انتقال موقت به دائم براي امسال در شوراي برنامه ريزي استان فارس تصويب نشد و تمام واجدين شرايط بايد در سامانه نقل و انتقال دائم ثبت نام كنند.

نظام‌الملکی همچنين گفت: هر فردی می‌تواند همزمان متقاضی انتقال به مناطق داخل یا خارج استان باشد؛ چنانچه فرد متقاضی در هر دو نقل و انتقال پذیرفته شد، اولويت با خارج استان است.

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس تصريح كرد: افرادی که تا 29 اسفند ماه امسال (1396) مشمول بازنشستگی می‌شوند، نمی‌توانند متقاضی انتقال باشند مگر اينكه تمايل به فعالت تا پايان سال تحصيلي  97-96 داشته و اداره مقصد نيز اعلام نياز داشته باشد.
منبع: ایسنا 
برچسب ها: اطلاعیه ، فرهنگیان
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی