کد خبر: ۵۲۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
همزمان با سراسر كشور راي گيري در انتخابات رياست‌جمهوري و شوراهاي شهر و روستا در شهرستان جهرم نيز آغاز شد.
فرماندار ويژه شهرستان جهرم 29 ارديبهشت و در حاشيه حضور در انتخابات، به خبرنگاران گفت: ۲۰۰شعبه ی اخذ رای در سطح شهرستان جهرم فعال است و بیش از ۴۵۰۰نفر عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و انتظامی برگزاری انتخابات را بر عهده دارند . 

علي‌رضا صحرائيان گفت: ۱۰۲شعبه در سطح جهرم، ۲۷شعبه در سطح بخش مرکزی، ۳۹شعبه در بخش خفر ، ۱۳شعبه در بخش کردیان و ۱۹شعبه در بخش سیمکان کار رأی‌گیری را انجام می‌دهند .

صحرائيان با اشاره به افزوده ‌شدن ۲۰ شعبه‌ی جدید اخذ رای گفت: انتخابات شورای شهر جهرم در ۱۰۲شعبه به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، مردم در همان ساعات اولیه در شعب اخذ راي شركت كنند و اين مهم را به ساعات پاياني موكول نكنند. 

فرماندار ویژه جهرم تأکید کرد: حتماً​ پیش از ورود به محل‌های رأی‌گیری، کد نامزدهای مد نظر خود را یادداشت کرده و به همراه داشته باشید .

رئیس ستاد برگزاری انتخابات شهرستان جهرم با بیان این مطلب که کار شمارش آرا بلافاصله پس از زمان اتمام رأی‌گیری آغاز خواهد شد، در خصوص واجدین شرایط شرکت در انتخابات نیز گفت: متولدین ۲۹ اردیبهشت ماه ۷۸ به قبل می‌توانند در این انتخابات شرکت کنند .

به گفته فرماندار شهرستان جهرم، بیش از ۱۵ هزار نفر در شهرستان جهرم راي اولي محسوب مي‌شوند.

صحرائيان با بيان اينكه کار رای گیری كه از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت، گفت: حضور با شکوه مردم از طریق رسانه‌ی ملی نیز به تصویر کشیده خواهد شد و واحد سیار این سازمان در محل امامزاده حسین (ع) در جهرم مستقر است و به صورت زنده حماسه آفرینی مردم را پخش می‌کند .

منبع: ایسنا 
برچسب ها: زنگ انتخابات ، جهرم
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی