کد خبر: ۵۲۲۸۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
رئيس پليس فارس:
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: تمام تمهیدات امنیتی و انتطامی برای برگزاری انتخاباتی امن در سراسر فارس اندیشیده و اعمال شده است.
به گزارش ستاره شیراز ؛  سردار احمدعلی گودرزی در بازديد از شعبه 29 اخذ راي شيراز در حرم مطهر شاهچراغ(ع) شيراز در جمع خبرنگاران گفت: قرارگاه امام علی (ع) با حضور دستگاه‌های اطلاعتی و امنیتی و اجرایی وسیاسی در فارس راه‌اندازي شده و همه مسائل مرتبط با امنيت و نظم انتخابات چاره‌انديشي شده است.

وي با اشاره به تامين كافي نيرو براي تامين امنيت شعب اخذ راي در سطح استان فارس، گفت: به‌حمدالله تاکنون مورد خاصی به لحاظ امنيتي وجود نداشته و نیروها نيز در نقاط پیش بینی شده مستقر شده‌اند.

گودرزي از اشراف كامل اطلاعاتي نيروهاي پليس در نقاط مختلف استان فارس و استقرار نيروها و امكانات لازم، گفت: يگان‌هاي احتياط، تكاوري، ويژه و كمكي نيز از فارس و ساير استان‌ها و همچنين نيروهاي ويژه ناجا با امكانات لازم زميني و هوايي پيش‌بيني و در نقاط مد نظر مستقر شده است. 

فرمانده انتظامي فارس خاطرنشان كرد: راهبرد ناجا، سلامت، مشاركت و امنيت و براي حضور حداكثري مردم در انتخابات امروز است تا فضاي لازم را براي مشاركت گسترده مردم فراهم كنيم. 

گودرزي تصريح كرد: از ابتدای فعالیت‌های تبلیغاتی تا کنون هیچ مورد امنیتی در استان واقع نشده، مگر موارد جزیی که به واسطه شور و شوق انتخاباتی و تبلیغاتی مشاهده شده است. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی