کد خبر: ۵۲۱۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرای شیراز اعلام کرد:روند تحویل یک هزار و 880 واحد مسکن مهرجدید درشهر صدرا به متقاضیان آغاز شد.‌
آغاز واگذاری های جدید مسکن مهر در شهر صدرابه گزارش ارسالی چهارشنبه روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید صدرا ، مهدی خانی افزود: از مجموع 24هزار واحد مسکن مهر تعریف شده در شهر صدرا، تاکنون سه هزار واحد در دولت دهم و بیش از 17هزار واحد در دولت تدبیر و امید تکمیل و تحویل داده شده است.
وی بیان کرد: اخیراً با همت دولت تدبیر و امید مبلغ 10 هزار میلیارد ریال برای کمک به تکمیل مسکن مهر در کشور تخصیص داده شده که بخشی از این اعتبار به شهر صدرای شیراز اختصاص یافته است.
خانی افزود:2 میلیون واحد مسکن مهر نیمه کاره میراثی بود که به دولت یازدهم رسید و اکنون تمام توان دولت برای سامان دادن به این تعداد واحد مسکن به کار گرفته شده است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا بیان کرد: خوشبختانه مشکل تاسیسات زیربنایی این واحدهای مسکونی که شامل بخشی از پروژه های وزارت دفاع وسحر4 است حل شده لذا ازمتقاضیان بلوک های A1,A2,A3,A4,A5, C10 از پروژه وزارت دفاع ، تمام بلوک های پروژه سحر4 و بلوک 33پروژه سحر3 دعوت می شود برای تنظیم اجاره عرصه، به دفاتر اسناد رسمی شهر صدرا مراجعه کنند (لیست متقاضیان به تفکیک دفاتر در سایت شرکت عمران صدرا به آدرس Sadracity.ir قابل مشاهده است).
خانی گفت: این افراد سپس با در دست داشتن اجاره نامه ذکر شده برای انجام مراحل تحویل به شرکت عمران صدرا مراجعه کنند.
وی افزود: همچنین تحویل 200 واحد از پروژه مسکن مهر آنیستافر نیز به زودی آغاز خواهد شد و تاریخ مراجعه متقاضیان از طریق رسانه ها و سایت رسمی شرکت اعلام می شود.
وی درباره تحویل مابقی واحدهای مسکن مهر شهر صدرا اعلام کرد: اگر مردم برای پرداخت باقیمانده آورده خود تلاش کنند پرونده مسکن مهر صدرا امسال بسته خواهد شد.
خانی افزود: نظارت‌های روزانه بر تمام ساخت‌ وسازهای این شهر شامل مسکن مهر و خدمات روبنایی باعث شده تا امکان وقت‌کشی از پیمانکاران و سازنده‌ها سلب شود؛ بنابراین در این مقطع لازم است باقیمانده آورده نقدی پیش خریداران براساس جداول زمانی از پیش اعلام شده بموقع پرداخت شود تا براساس برنامه‌ریزی‌ها پروژه‌ها بموقع به متقاضیان تحویل داده شود.
برچسب ها: مسکن مهر ، صدرا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی