کد خبر: ۵۲۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۱
مدير امور ارتباطات سازمان آتش‌نشاني شيراز گفت: به‌دنبال بارندگي‌هاي روزهاي اخير، شاهد چهار مورد آبگرفتگی، سقوط يك پسربچه هفت ساله در جوی آب و 12 مورد شکستگی درخت در شيراز بوديم.
حوادث پس از باران در شيرازبه گزارش ستاره شیراز ؛ حميدرضا غلامي دوشنبه 18 ارديبهشت به خبرنگاران گفت: در بارندگي اخير شيراز، تعداد 57 مورد عمليات امدادي و اطفائي در شيراز توسط آتش‌نشاني انجام شد كه سه مورد آن مربوط به آبگرفتگي منزل، يك مورد مربوط به آبگرفتگي يك زمين گودبرداري شده و دوازده مورد شكستگي درخت و سقوط یک کودک هفت ساله در جوی آب بود.

وي با بيان اينكه كودك ياد شده قبل از رسيدن تيم‌هاي امدادي توسط والدينش از آب نجات داده و به مركز درماني منتقل شده بود، گفت: به دلیل وزش شدید باد در روز و شب گذشته، شاهد موارد متعددي گزارش شكستگي و سقوط درخت بوديم كه هشت مورد از اين حوادث حوالي ساعت 3 بامداد حادث شد.

مدير امور ارتباطات آتش نشاني شيراز با بيان اينكه امدادرساني به شهرونداني كه با آبگرفتگي واحدهاي مسكوني خود مواجه شده بودند از ديگر اقدامات امدادي آتش‌نشانان در شيراز بوده است،‌گفت: با توجه به امكان وقوع بارندگي‌هاي بهاري در اين ايام شهروندان نكات ايمني را رعايت كنند.

غلامي تاكيد كرد كه كودكان و افراد كهنسال در هنگام بارندگي از منزل خارج نشوند و شهروندان نيز با بررسي راه‌آبهاي منازل و اماكن تحت اختيار خود، از بروز آبگرفتگي و مشكلات ناشي از آن جلوگيري كنند.

او همچنين از رانندگان خواست ضمن رعایت سرعت مطمئنه، از مسیرهایی همچون زیر گذرها و کنار گذرها که ممكن است به دليل حجم بارندگي به شكل موقت مسدود شود، عبور نكنند. 

منبع: ایسنا 
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی