کد خبر: ۵۱۹۱۷
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۵
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکلات و رونق اقتصادی در تلاش هستیم.
 لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان فیروز آباد پس از بازدید از سد تنگاب این شهرستان قول پیگیری استفاده از آب این سد را در بخش کشاورزی داد و عنوان کرد: سرمایه گذاری در شهرستان فیروز آباد با توجه به ظرفیت بالای گردشگری آن لازم است اما برخی از مسائل داخل و خارج کشور، برخی سو مدیریت ها،محدودیت منابع دولتی، بدهی دولت به بخش خصوصی و بانک ها، سبب شده است که اجرای برخی حرف‌ها در مقام عمل قابل اجرا نشود و برای کشور مشکلاتی ایجاد کند.
 
لاریجانی گفت: اگرچه مشکل بیکاری با تولید ملی حل می‌شود، اما طبق سخنان رهبر، باید تولید و اشتغال و صادرات را رونق داد و مدیران کشور با استفاده از تجاربی که دارند زمینه این امر را محقق کنند تا آینده ای روشن را برای کشور محقق کنیم.
 
لاریجانی ادامه داد: در سطح بین المللی، شرایط ما تغییر کرده است، در سال ۹۱ حدود ۴۰ درصد تورم داشتیم که حتی برای فروش نفت و تامین و مواد اولیه کارخانه‌ها با مشکل مواجه بودیم اما اکنون تعداد زیادی کارخانه در کشور در حال فعالیت است و عزم جدی برای راه اندازی کارخانجات داریم.
 
لاریجانی افزود: امنیت کنونی کشور حاصل تلاش دولت، نیروهای امنیتی و مسلح و تدبیر دیپلماتیک و امنیتی است که حتی دشمنان ما هم برخلاف شلوغی‌های موجود در منطقه، امنیت ایران را قبول دارند. 
برچسب ها: کشور ، لاریجانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی