کد خبر: ۵۱۶۲۳
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۹
نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت: وضعیت نام‌نویسی در انتخابات ریاست جمهوری به چهارشنبه‌بازار تبدیل‌شده که باعث مسخره کردن است.
 آیت الله اسد الله ایمانی نماینده ولی‌فقیه در استان فارس در خطبه های نماز جمعه شیراز با اشاره به وضعیت نام نویسی در انتخابات گفت: وضعیت ثبت نام ریاست جمهوری به چهارشنبه بازار تبدیل شده و برخی نیز آن را نشان از آزادی می دانند در حالیکه این حرکت مسخره کردن است.
 
امام جمعه شیراز افزود: اینگونه حرکت ها بهانه به دشمن دادن و برهم زدن آرامش در کشور است زیرا ریاست جمهوری دومین مقام رسمی کشور و اولین مقام اجرایی است.
 
آیت الله ایمانی ادامه داد: این حرکت ها باعث ضعیف شدن شورای نگهبان و بر هم زدن آرامش مردم می شود و برخی هم که قرار نبوده وسوسه می شوند و ثبت نام می کنند.
 
وی به وضعیت شوراهای شهر و روستا در فارس اشاره کرد و بیان کرد: مگر قرار است در شوراها چه حرکتی انجام شود که 18 هزار نفر نام نویسی کردند.
 
ایمانی بیان کرد: اگر خدمت کردن است که برای رسیدن به این مهم باید در شورا زحمت کشید و پاسخگو بود اما اگر برای رفتارهای دیگر است که ما نمی دانیم
 
وی اظهار داشت: ۴ سال خدمت کردن به مردم که تا این اندازه دست و پا زدن ندارد که قومیت ها گروه تشکیل دهند، جناح های سیاسی فعالیت کنند و محلات نیز ورود کنند.
 
آیت الله ایمانی در ادامه سخنان خود با اشاره به آماده شدن آمریکا برای فعالیت در انتخابات ایران، گفت: آمریکا مانع فعالیت خود را در وجود نظام جمهوری اسلامی می داند و به همین دلیل از تمامی موقعیت ها برای مداخله و ضربه زدن استفاده می کند.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان فارس تصریح کرد: امروز هم در حال فضاسازی برای انتخابات است و دستورالعمل هایی نیز برای نوکران خود فرستاده است که همگان باید مراقب این فعالیت ها باشند.
 
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به سالروز شهادت حضرت شاهچراغ(ع)، گفت: فردا سالروز شهادت حضرت شاهچراغ(ع) است که مردم و مسئولین فارس وظیفه دارند بیش از گذشته در مراسم این سالروز شرکت کنند.
برچسب ها: انتخابات ، فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی