کد خبر: ۵۱۶۱۱
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
تروریست‌های داعشی قصد داشتند با یک خودروی بمب‌گذاری شده و با عملیات انتحاری به مواضع نیروهای حشد شعبی در محور عملیاتی تلعفر به موصل حمله کنند که با فداکاری رزمندگان عراقی، در این راه ناکام ماندند.
تروریست‌های تکفیری داعشی اخیرا با یک خودروی بمب‌گذاری شده می‌خواستند به مواضع نیروهای بسیج مردمی در روستای «حمزه» حمله کنند، اما در این راه ناکام ماندند و تروریست‌ انتحاری در نتیجه انفجار خودروی بمب‌گذاری شده به هلاکت رسید.
خودروی تروریست انغماسی* داعشی در حال حرکت به سمت نیروهای داوطلب مردمی عراق بود که دو نفر از رزمندگان حشد شعبی برای متوقف کردن پیشروی آن وارد می‌شوند که یکی از این رزمنده‌ها به ضرب گلوله تروریست داعشی که بر روی خودروی بمب‌گذاری شده،‌تیربار قرار داده بود، به شهادت می‌رسد و رزمنده دیگر با خودروی خود مانع حرکت خودروی تروریست داعشی می‌شود و وی هم به شهادت می‌رسد، تروریست داعشی انتحاری هم در این عملیات شجاعانه نیروهای داوطلب مردمی عراق به هلاکت می‌رسد. فداکاری این  دو رزمنده عراقی، جان بیش از 100 رزمنده دیگر و  ساکنان روستای حمزه را که پشت خاکریز بودند، نجات داده است.
رزمندگان حشد شعبی بیش از 40 تروریست داعشی را نیز در اطراف روستای حمزه به هلاکت رساندند.

*انغماسی یگان ویژه انتحاری‌های گروه‌های تروریستی است، انغماسی تروریستی است که کمربند انفجاری و سلاح سبک به‌همراه دارد و پس از پایان رسیدن گلوله‌هایش خود را منفجر می‌کند، ولی انتحاری تروریستی است که فقط کمربند انفجاری دارد یا سوار بر یک خودروی بمب‌گذاری شده،‌ خود را به هدف می‌رساند و بدون درگیری با افراد مقابل خود را منفجر می‌کند، ولی انغماسی پیش از انفجار خود را درگیر می‌کند.


تعداد بازدید : 8


برچسب ها: رزمنده ، عراقی
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی