کد خبر: ۵۱۵۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴
این دختر معصوم در 12 ساعت پایانی قادر به راه رفتن، خوردن و خوابیدن نبود و این پدر بیرحم به التماس های وی توجهی نکرد.
آزار و اذیت دختر 3 ساله استرالیایی توسط پدرش سوژه رسانه ها شد +تصاویرآزار و اذیت و شکنجه  دختر 3 ساله اهل " بریزبن " ایالت کوئینزلند استرالیا توسط پدرش؛ " ماتیو لی ویلیامسون " سوژه رسانه ها شد. 


بنا به گفته پزشکان این دختر در 12 ساعت پایانی زندگی اش  قادر به خوابیدن، خوردن و راه رفتن نبود. این در حالی بود که این پدر بی رحم به التماس های فراوان این دختر بیگناه توجهی نکرد. گفته می شود این مرد بد طینت زمانی با اورژانس تماس گرفت که بدن بی جان دخترش را در اتاق مشاهده کرد. 
آزار و اذیت دختر 3 ساله استرالیایی توسط پدرش سوژه رسانه ها شد +تصاویر

بنا به گزارش یکی از سایت های محلی استرالیا این دختر سرانجام بعد از سه روز بدلیل جراحت و خونریزی داخلی درگذشت. این مرد به سوء استفاده جنسی مکرر از دخترش و زندانی کردن وی در اتاق در شرایطی دشوار متهم شده است.  " ماتیو " در دادگاه با اقرار به بستن دخترش با طناب گفت که هدفش از این کار جلوگیری کردن از رفتن دخترش به بیرون از منزل در هنگام شب بوده است. وی همچنین بعد از مرگ دخترش  اتهام قتل نفس را پذیرفته بود. " رزلین آتکینسون " قاضی دادگاه عالی " بریزبن " دیروز " ماتیو " را به 9 سال زندان محکوم کرد. آزار و اذیت دختر 3 ساله استرالیایی توسط پدرش سوژه رسانه ها شد +تصاویر


نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی