کد خبر: ۵۱۴۶۳
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از تغییرات مدیریتی بانک سرمایه در جریان تحقیق و تفحص مذکور خبر داد.
جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت از نامه کمیته تحقیق و تفحص صندوق ذخیره فرهنگیان به علی لاریجانی در واکنش به تغییر مدیریت فعلی بانک سرمایه با فرد دیگری خبر داد.

وی با بیان اینکه تغییر ریاست بانک سرمایه قطعی است، افزود: بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس زمانی که تحقیق و تفحص از دستگاهی صورت می‌گیرد کل دستگاه مذکور موظف به همکاری با نمایندگان مجلس است بنابراین این تغییر و تحولات نشان از عدم همکاری با کمیته مذکور دارد بنابراین کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان قرار است طی نامه‌ای اشکالات پیش آمده را به ریاست مجلس اطلاع دهد تا وی طبق قانون به وزیر آموزش و پرورش اخطار بدهد.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه رئیس کل بانک مرکزی مقصر اصلی تخلفات بانک سرمایه است، تصریح کرد: متاسفانه بانک مرکزی در زمینه تخلفات بانک سرمایه آلوده به برخی مسائل بوده و می‌کوشد با وزیر آموزش و پرورش همراهی کند تا از این طریق در مسیر تحقیق و تفحص مذکور موانعی ایجاد شود.

کوچکی‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه در حال حاضر فردی که قصد دارد جایگزین مدیرعامل بانک سرمایه شود خود یکی از بدهکاران صندوق بوده که جای تعجب دارد.

برچسب ها: بانک مرکزی ، تخلفات
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی