کد خبر: ۵۰۸۹۹
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
شامپوهای تریاک از اسانس تریاک تهیه می‌شود که می‌تواند منجر به اعتیاد در مصرف کننده شود.
مصرف شامپو تریاک اعتیاد آور است اخیرا وقتی وارد بازار می‌شویم محصولاتی به چشم می‌خورد که بدون داشتن استاندارد لازم به فروش می‌رسند و مردم هم بی‌خبر از بهداشتی بودن یا نبودن اقدام به خرید آنها می‌کنند.

در یک سال اخیر محصول جدیدی که وارد بازار شد، شامپوهایی بود که با نام شامپو تریاک به دست مشتریان می‌رسید و هنوز هم فروش آن ادامه دارد.

صالحی متخصص پوست و مو درباره این شامپوها می‌گوید: شامپو‌های تریاک که مدتی است در بازار به فروش می‌رسد از شهرهای مرزی به صورت غیر قانونی وارد بازار می‌شود.

وی با بیان اینکه شامپوهای تریاک از اسانس تریاک تهیه می‌شوند افزود: سلامت این شامپوها مورد تایید نیست و در صورت استفاده، فرد دچار حساسیت‌های شدید پوستی و ریزش مو می‌شود.

این متخصص پوست و مو در ادامه با اشاره به اینکه در صورت استفاده، بوی تریاک در محیط پخش می‌شود گفت: بهتر است از مصرف این محصولات خودداری کنیم  چرا که عوارض آن گریبان‌گیر مصرف کننده می‌شود.

وی بیان داشت: همچنین استفاده از شامپوهای تریاک می‌تواند منجر به اعتیاد در مصرف‌کننده شود که این موضوع می‌تواند ترفندی باشد برای قاچاقچیان موادمخدر که می‌خواهند اعتیاد را در جامعه گسترش دهند.

منبع: ایلنا 
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی