کد خبر: ۵۰۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۶
مردم شيراز در اعتراض به آنچه انتشار پارازيت در فضاي اين شهر عنوان مي‌شد، مقابل استانداري فارس تجمع كردند.
تجمع مردم شيراز در اعتراض به انتشار پارازيتجمعي از مردم شيراز قبل از ظهر دوشنبه 20 دي و در اعتراض به آنچه انتشار پارازيت در فضاي اين كلان‌شهر عنوان مي‌شد، در مقابل ساختمان استانداري فارس تجمع كردند.

در اين تجمع كه با حضور مسالمت‌آميز نيروي انتظامي همراه بود، جمعي از تجمع‌كنندگان با مدير روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري فارس كه در جمع آنان حاضر شده بود، به گفت و گو پرداخته و خواسته‌هاي خود را مطرح كردند.

تجمع كنندگان در شعارهاي خود خواستار رسيدگي مسئولان به شايعه انتشار پارازيت در شيراز و ارائه پاسخ‌هايي شفاف و صريح در اين خصوص شدند.

 پيش از اين استاندار فارس نيز در واكنشي به بحث انتشار پارازيت در شهر شيراز، از تشكيل كميته‌اي براي بررسي علمي و تخصصي موضوع خبر داده بود.

سيد محمدعلي افشاني با تاكيد براينكه از معاون سياسي امنيتي خواسته است مسئله را با جديت دنبال كند، تاكيد داشت كه بعد از روشن شدن ابعاد موضوع، به شكل شفاف با مردم سخن مي‌گويد.

همچنين مدير روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري فارس نيز در واكنش به اين موضوع، دانشگاه‌هاي شيراز و علوم پزشكي شيراز را مسئول بررسي عالمانه و تخصصي مسئله اعلام كرده بود.

سيد آيت‌الله رزمجو، با تصريح اينكه استانداري فارس در موضوع انتشار پارازيت نقشي نداشته و ندارد، پيگيري مطالبات مردم را ضروري قلمداد و تاكيد كرده بود كه با دستور شخص استاندار، مسئله تا حصول نتيجه مشخص، پيگيري مي‌شود.

به گزارش ايسنا، نماينده مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين خصوص و در هفته‌هاي گذشته، خواستار ايجاد يك كميته براي تعيين درست يا شايعه بودن موضوع شده بود.

بهرام پارسايي تاكيد داشت كه مواجهه با بحث پارازيت‌ها بايد كاملا كارشناسانه بوده و مسئولان پاسخگو باشند.

پيش از اين يكي از نمايندگان شوراي اسلامي شهر شيراز نيز طي نامه‌اي خطاب به استاندار فارس خواستار بررسي موضوع انتشار پارازيت در اين كلان‌شهر شده بود.

محمدتقي تذروي، در نامه خود، با اشاره به تاثيرات نامطلوب پارازيت بر سلامت شهروندان، بررسي و رسيدگي به اين مسئله را يكي از مطالبات جدي مردم عنوان كرده بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبارمنتخب
نگاه شما
بابینندگان
روی خط سایت ها
اخبار صوتی