کد خبر: ۵۶۹۵۱
تاریخ انتشار:۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
رئیس هیات ورزش های رزمی فارس:
فرد متهم به تجاوز در شیراز، مربی دفاع شخصی نبوده است
رئیس هیات ورزش های رزمی فارس بااشاره به انتشار برخی خبرها در مورد تجاوز مربی دفاع شخصی به پسری 10 ساله در شیراز گفت: فرد متهم به تجاوز، مربی دفاع شخصی نبوده و هیچ گونه وابستگی به این هیات ندارد.

محمدرضا اوجی افزود : این فرد بازداشت شده هیچ گونه تائیدیه ای از هیات رزمی ندارد و فعالیت او در مکانی بدون مجوز بوده است.
وی اضافه کرد: باشگاه های ورزشی فعال در رشته رزمی در استان فارس باید از مربیان مورد تایید و دارای مدرک معتبر مربیگری استفاده کنند.
اوجی بیان کرد: خانواده‌ها باید کاملاً آگاهانه فرزندان خود را تنها در باشگاه های مورد تأیید و دارای مجوز فعالیت از اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ثبت نام کنند و از ارتباط با باشگاه ها و مربیان غیرمجاز پرهیز کنند.
شبکه های اجتماعی نوشتند که یک مربی دفاع شخصی به یک هنرجوی پسر 10 ساله در شیراز تجاوز کرده و در برخی دیگر از این شبکه ها آمده بود که تجاوز به بیش از یک هنرجو صورت گرفته است.
روابط عمومی دادگستری فارس هم اعلام کرد: در پی انتشار مطالبی مبنی بر آزار و اذیت و تجاوز یک مربی ورزشی به یکی از نوآموزان در شیراز، فرد متهم که 40 ساله و فاقد سابقه کیفری است دستگیر شد و هم‌اکنون با قرار بازداشت در زندان به سر می‌برد.
در ادامه آمده است: در این پرونده تنها یک نفر شاکی است و تاکنون فرد دیگری از متهم طرح شکایت نکرده است.